History of bids - Pocta Arcimboldovi
Zdeněk Sklenář (1910-1986)
bibliofilie, 5x orig. sign. litografie a úprava Zd. Sklenář, tisk Jos. Hrachovec, doslov P. Preiss, překlad veršů M. Míčko, 2. sv. edice Blíženci, vydala Mladá fronta, Praha 1969, volné listy v deskách, ex. 120/300, nestr., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, desky lehce zašlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 21.11.2022 22:07
Příhoz dražitele (2**7) na cenu: 28.000 Kč