Historie příhozu - Vjezd do podzemní drahy v Paříži (Freres Lissac)
Kamil Lhoták (1912-1990)
litografie, 1948, 22,7 x 30,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 48, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Paříž, kterou Lhoták navštívil v roce 1938, se stala jeho trvalou inspirací. V duchu Skupiny 42 akcentuje v tomto období především civilizační motivy, městské periferie a předměstí
Čas příhozu: 21.10.2022 16:07
Příhoz dražitele (8**3) na cenu: 8.000 Kč