Historie příhozu - Osten v těle
Aleš Lamr (1943-2024)
akryl, plátno, 2004, 30 x 40 cm, sign. PD A. LAmR 04, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě symbolika odráží jistou nadčasovou povahu duchovních hodnot, které se staly opěrným bodem pro Lamrovo téma, na okrajích drobná poškození
Čas příhozu: 03.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 22.000 Kč