Historie příhozu - Barevné nebe
Aleš Lamr (1943-2024)
akvarel, papír, 1994, 76 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 94, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho meditativní tvorby devadesátých let minulého století.
Čas příhozu: 03.11.2022 14:49
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 12.000 Kč