Marc Chagall (1887-1985)
litografie, 1953, 43 x 30 cm, značeno PD na kameni Marc Chagall 1953, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 03.11.2022 12:11
Příhoz dražitele (4**6) na cenu: 10.000 Kč