Historie příhozu - Koupel
Tomáš Svoboda (1974)
konceptuální umělec, architekt, pedagog, žák Jiřího Sopka a Vladimíra Skrepla na AVU, Tomáš Svoboda byl členem iniciativy tranzitdisplay a je jedním ze zakladatelů galerie Display
olej, plátno, 71 x 40 cm, sign. PD T. Svoboda, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 21.10.2022 15:54
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 31.10.2022 09:56
Příhoz dražitele (3**1) na cenu: 5.500 Kč
Čas příhozu: 31.10.2022 10:31
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 6.000 Kč