Historie příhozu - Z Čech až na konec světa
Zdeněk Mézl (1934-2016)
olej, sololit, 1977, 29 x 36 cm, sign. PD Zd. Mézl 77, rám, Mézlova tvorba je prodchnuta osobitým smyslem pro humor, jeho dílo je plné ironie, sarkasmu i provokace. O čemž nám svědčí přítomnost patrolujícího křižníku na „rajské scenérii“ plné jinotajů a smyslných narážek, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 03.11.2022 14:48
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 35.000 Kč