Historie příhozu - Jádro
Ivan Ouhel (1945-2021)
olej, plátno, 1998, 20 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, vzadu štítek Galerie Gema art, Ivan Ouhel nastoupil na výtvarnou scénu v 70. letech minulého století. Ve své tvorbě se zaměřuje především na abstrahující krajinu a figuru. Autorovy snové krajiny na pomezí symbolismu a expresionismu patří k české lyrické abstrakci
Čas příhozu: 03.11.2022 12:06
Příhoz dražitele (2**7) na cenu: 15.000 Kč