Albín Brunovský (1935-1997)
litografie, 1971, 27 x 18 cm, sign. PD A Brunovský 1971, č. 2/40, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 31.10.2022 13:43
Příhoz dražitele (8**3) na cenu: 7.000 Kč