František Cína Jelínek (1882-1961)
olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 03.11.2022 10:11
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 9.500 Kč