Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Václav Benedikt (1952)
litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem