Ludmila Janovská (1907-?)
litografie, 47 x 33 cm, sign. PD L. Janovská, rám, na zadní straně štítek s popisem, razítkem autorky a ČFVU, grafický list posunut mírně do leva v rámu, Antikvariát Dlážděná