Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
František Říha (1910-1986)
olej, sololit, 50 x 33 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem
Čas příhozu: 14.09.2022 20:47
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 16.500 Kč