Josef Mžyk (1944)
olej, plátno, 1975, 59 x 39 cm, sign. DU Mžyk 75, rám, vzadu věnování Dr. Jaroslavu Skorkovskému
Čas příhozu: 08.09.2022 18:08
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 36.000 Kč