Aleš Lamr (1943-2024)
akvarel, papír, 1997, 40,5 x 27,5 cm, sign. DU A. Lamr 97
Čas příhozu: 08.09.2022 18:19
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 2.800 Kč