Historie příhozu - Na břehu světa
Olbram Zoubek (1926-2017)
zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Čas příhozu: 12.09.2022 15:51
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 16.09.2022 11:29
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 19.09.2022 18:02
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 19.09.2022 22:19
Příhoz dražitele (7**3) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 21.09.2022 09:33
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 12:55
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:17
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 4.600 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:17
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 4.700 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:55
Příhoz dražitele (4**4) na cenu: 4.800 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:55
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 4.900 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:55
Příhoz dražitele (4**4) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:55
Příhoz dražitele (3**3) na cenu: 5.200 Kč