Maxmilián Švabinský (1873-1962)
lithography, 16,5 x 11,5 cm, sign. lower/right M. Švabinský, framed
Čas příhozu: 21.09.2022 21:13
Příhoz dražitele (1**1) na cenu: 500 Kč