Eva Natus Šalamounová (1934-2014)
litografie, 1991, 48 x 37,5 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová, č. 27/50, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.09.2022 12:10
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 1.400 Kč