History of bids - Annunciation III.
Vladimír Suchánek (1933-2021)
lithography, 30 x 21,8 cm, sign. lower/middle Vlad Suchánek, passe-partou, no. 18/20
Čas příhozu: 21.09.2022 20:34
Příhoz dražitele (3**7) na cenu: 1.200 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:54
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 1.300 Kč