History of bids - Tour de Peaujlais
Jiří Slíva (1947)
lithography, 39 x 27,5 cm, sign. lower/middle Jiří Slíva, no. 66/70, upper left corner slightly bent
Čas příhozu: 22.09.2022 08:42
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 11:14
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 5.500 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 11:14
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 6.000 Kč