History of bids - Advice to housewives
Iva Hüttnerová (1948)
lithography, 1999, 32 x 26,5 cm, sign. lower/right Iva Hüttnerová 1999, passe-partou, no. 40/90
Čas příhozu: 22.09.2022 14:55
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:57
Příhoz dražitele (2**7) na cenu: 1.100 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:57
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 1.200 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:57
Příhoz dražitele (2**7) na cenu: 1.300 Kč