James Janíček (1935)
litografie, 1992, 48,5 x 33 cm, sign. DU Janíček 92, č. 12/60, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.09.2022 14:57
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 1.500 Kč