Josef Velčovský (1945)
lithography, 1991, 22,5 x 15,5 cm, sign. lower/right Velčovský 91, no. 185/200
Čas příhozu: 12.09.2022 21:14
Příhoz dražitele (1**4) na cenu: 300 Kč