Vladimír Suchánek (1933-2021)
lithography, 1988, 44,2 x 30,2 cm, sign. lower/middle vladsuchánek, no. 17/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 22.09.2022 12:01
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 3.500 Kč