Historie příhozu - Dobré jitro
Olbram Zoubek (1926-2017)
zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Čas příhozu: 09.09.2022 17:30
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 12.09.2022 15:45
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 2.100 Kč
Čas příhozu: 16.09.2022 11:25
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 2.200 Kč
Čas příhozu: 18.09.2022 15:28
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 2.300 Kč
Čas příhozu: 19.09.2022 22:19
Příhoz dražitele (7**3) na cenu: 2.400 Kč
Čas příhozu: 20.09.2022 13:06
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 21.09.2022 11:03
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 08:54
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:58
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:58
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:58
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:58
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 13:59
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:53
Příhoz dražitele (4**4) na cenu: 4.100 Kč