Historie příhozu - Muž v prázdnu
Olbram Zoubek (1926-2017)
zlacený reliéfní tisk, 1990, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, č. 2/70, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Čas příhozu: 16.09.2022 11:26
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 7.000 Kč
Čas příhozu: 19.09.2022 22:19
Příhoz dražitele (7**3) na cenu: 7.500 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:15
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:56
Příhoz dražitele (4**4) na cenu: 8.500 Kč