Adolf Träger (1888-1965)
olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU
Čas příhozu: 18.09.2022 21:57
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 5.000 Kč