Historie příhozu - Eva (Prsa)
Olbram Zoubek (1926-2017)
zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Čas příhozu: 16.09.2022 11:28
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 19.09.2022 22:19
Příhoz dražitele (7**3) na cenu: 2.100 Kč
Čas příhozu: 21.09.2022 11:02
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 2.200 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:54
Příhoz dražitele (4**4) na cenu: 2.300 Kč