History of bids - Nostalgia
Eva Natus Šalamounová (1934-2014)
lithography, 1991, 48 x 37,5 cm, sign. lower/middle Eva Natus Šalamounová, no. 27/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 22.09.2022 12:10
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 1.400 Kč