History of bids - Alley
Ctirad Stehlík (1938-2003)
lithography, 1980, 48,5 x 38 cm, sign. lower/right Ctirad Stehlík 80, no. 6/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 09.09.2022 17:24
Příhoz dražitele (3**5) na cenu: 1.400 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 14:54
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 1.500 Kč