Pavel Roučka (1942)
lithography, 1996, 53,8 x 37,5 cm, sign. lower/middle Roučka 96, no. 63/65
Čas příhozu: 09.09.2022 03:13
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 1.500 Kč