Stanislav Holý (1943-1998)
litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.09.2022 12:08
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 2.900 Kč