Historie příhozu - Starověké báje a pověsti
Zdeněk Mézl (1934-2016)
dřevoryt, 23,5 x 18 cm, sign. PD Z. Mézl, značeno v tisku Mézl, vydal spolek českých bibliofilů ke slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, Praha 1989. Grafika je součástí obalu.
Čas příhozu: 22.09.2022 10:57
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 800 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 12:00
Příhoz dražitele (1**3) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 22.09.2022 12:00
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.000 Kč