History of bids - Melancholic shell II.
Vladimír Suchánek (1933-2021)
lithography, 1990, 54,5 x 43,7 cm, sign. lower/middle VladSuchánek, no. 17/XXX, slightly damaged paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 22.09.2022 14:57
Příhoz dražitele (4**4) na cenu: 5.000 Kč