Josef Novák (1902-1987)
linoryt, 28,4 x 26,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 5/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora