Josef Novák (1902-1987)
linoryt, 20,5 x 31 cm, sign. PD JosefNovák, č. 9/35, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora