Naďa Rappensbergerová (1936)
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 03.07.2024 22:05
Příhoz dražitele (1**1) na cenu: 150 Kč