Petr Ptáček (1965)
litografie, 2011, 14,7 x 22,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 01.07.2024 11:45
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.000 Kč