Daniela Benešová (1929)
litografie, 1994, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU DBenešová 94, č. 21/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 03.07.2024 13:40
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 250 Kč