Daniela Benešová (1929)
litografie, 1983, 10,2 x 12,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 04.07.2024 14:19
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 250 Kč