Petr Ptáček (1965)
litografie, 2006, 11,8 x 20,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 66/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 01.07.2024 11:45
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.000 Kč