Petr Ptáček (1965)
litografie, 2009, 19,9 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 01.07.2024 11:45
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.000 Kč