Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1988, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD Jiří Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 01.07.2024 14:41
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 150 Kč