Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1994, 14,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 03.07.2024 13:39
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 150 Kč