Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 29.06.2024 14:36
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 900 Kč