History of bids - Rudolfova štola
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1996, 15,2 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 29.06.2024 14:36
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 150 Kč
Čas příhozu: 03.07.2024 13:39
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 250 Kč