Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1996, 15,2 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 29.06.2024 14:36
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 150 Kč