Vladimír Zlámal (1884-1966)
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 13.07.2024 08:58
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 1.500 Kč