History of bids - Kálidása: Šest ročních dob
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
bibliofilie, sign. litografie ve frontispise, podpis v titulu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, úprava M . Kaláb, 9 sv. Malé knižnice Orientu, vydalo nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1956, Ex. 771/800, 49 s., brož, drobné skvrny na papíře, obálka při okrajích lehce zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní