History of bids - Chalupa v Benátkách u Turnova
Karel Vik (1883-1964)
dřevoryt, 1921, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Vik, značeno v desce LD VK - 21; značeno pod grafikou LD VK; z cyklu Český ráj, 1921, lehce zažloutlý papír, nepatrně pokrčený levý dolní růžek papíru